Esencje, transmutacja, taka sytuacja..

Esencje, transmutacja, taka sytuacja..

Esencje

W obecnym stanie gry, PvE nie jest w niej doceniane; zwłaszcza przez tych, którzy grają w dużych gildiach. Mimo, że mamy w zanadrzu wiele pomysłów jak uczynić walkę z potworami w Albionie bardziej interesującą, kolejna aktualizacja zawartości wprowadzi pewien krok naprzód: Esencje.

Począwszy od Poziomu 4, moby frakcji będą mogły upuszczać po pokonaniu magiczne Esencje. Te niebieskie klejnoty są użyteczne głównie przy ulepszaniu, lecz mogą być także używane do tworzenia Run (więcej o tym poniżej).

Każdy surowiec Poziomu 4 i wyższego będzie wymagał jednej Esencji tego samego Poziomu, aby zostać ulepszonym.

Należy pamiętać, że moby do skórowania i strażnicy nie upuszczają Esencji. Jeśli chcesz farmić Esencje, będziesz musiał zapuścić się do obozów i lochów wszystkich pięciu frakcji.

Runy, Dusze i Relikwie

Obecny system Fragmentów Artefaktów nie jest zbyt przyjazny dla gracza i nieco zbyt skomplikowany.

Stare Fragmenty Artefaktów zmieniają się w Runy (Bramy), Dusze (Bramy Piekieł) i Relikwie (Raidy). Aspekty Magii, Natury czy Męstwa zostaną usunięte z gry i nie będą wymagane przy łączeniu w Artefakt.

Dla przykładu: 50 Dusz może być wykorzystanych do stworzenia Artefaktu Maga LUB Artefaktu Łowcy LUB Artefaktu Wojownika.

Istnieje oczywiście możliwość transmutacji na wyższy poziom. Tutaj wkraczają Esencje:

Esencje mogą być zmienione w Runy, Runy w Dusze, a Dusze w Relikwie.

Dzięki wprowadzeniu Esencji, Fragmenty Czeladnika (Poziom 3) nie są już wymagane w procesie transmutacji i znikną wraz z wprowadzeniem aktualizacji.

Zmiany w Transmutacji

Nie jesteśmy zadowoleni ze sposobu, w jaki działa transmutacja w Albion Online. Z tego powodu wprowadzamy w następnej łatce następujące zmiany:

Po pierwsze, likwidujemy Transmutatory. Zamiast tego, transmutacji będzie można dokonywać w budynkach do ulepszania. Z racji, że obecne Transmutatory będą niepotrzebne, możecie je zburzyć i odzyskać surowce zużyte do budowy.

Po drugie, transmutacja surowca w surowiec wyższego Stopnia będzie wymagała określonej ilości surowca niższego Stopnia, a nie ogromnej ilości srebra, jak uprzednio.

Zwiekszenie poziomu zaklęcia surowca będzie nadal kosztowało określoną ilość srebra i spełniać swój cel jako nieograniczony odpływ srebra.

ŹRÓDŁO: Albiononline.com

Dodaj komentarz