Aktualizacja Galahad już jest!

Aktualizacja Galahad już jest!
Spis treści:

Serwer Albion Online jest znów czynny, a aktualizacja Galahad została udanie wydana! To nasza największa aktualizacja dotychczas, może rzucicie okiem na to, co możecie napotkać na swojej nowej drodze?

Co nowego?

Galahad to jedna z ostatnich aktualizacji przed oficjalną premierą Albion Online 17 lipca 2017!

Nowy świat

Całkowicie zmieniliśmy znany Wam kształt świata gry. Nie dotyczy to tylko nowego Kontynentu Królewskiego i Rubieży (kontynentu z czarnymi strefami), lecz także i zmian mapy świata i miast charakterystycznych dla biomów, żebyście wsiąknęli w nowy świat Albionu jeszcze bardziej.

Zmiany PvE

Nowe wyzwania PvE będą Was oczekiwały w nowym świecie, a wśród nich Strażnicy, imponujące bazy domowe zarówno frakcji Nieumarłych, jak i Uczniów Morgany. Nie masz czasu na podróż w otwarty świat? Wyrusz na ekspedycję, sam lub w grupie, aby zetrzeć się z frakcjami Albionu w misjach specjalnych.

Przeróbka interfejsu użytkownika

Interfejs użytkownika Albion Online był z nami od najwcześniejszych faz testowych i mimo, że spełnił swój cel, potrzebował on desperacko przeróbki. Wygładziliśmy jego design, uczyniliśmy go bardziej wygodnym i przyjaznym dla użytkownika.

… i więcej!

To i znacznie więcej nowej zawartości i funkcji czeka na Was w Albion Online.

Nie jesteś Legendarnym Założycielem?

Legendarni Założyciele mają dostęp od razu do serwera Albion Online i zawartości Galahad! Założyciele Epiccy i Weterani mogą rozpocząć grę odpowiednio we wtorek 14 marca i środę 15 marca o 12:00 UTC.