Albion Offline: Ataki DDoS

Albion Offline: Ataki DDoS
Spis treści:

Oficjalna premiera odbyła się 17 lipca, a pojawiają się coraz większe problemy z dnia na dzień. Ostatnie problemy z działaniem serwerów były spowodowane atakiem DDoS – także pojawiły się wiadomości z żądaniem okupu. Jak widać na poniższym screenie wynosi on 6 bitcoinów, co daje nam na dzień dzisiejszy 20 tys. dolarów!

“It goes without saying that we will never give in to them. As every black mailer will know, it’s the worst thing you could ever do. Of course, every blackmail attempt and DDOS attack is being reported to the relevant law enforcement agencies, too, though realistically the chance to catch somebody is quite slim.

Twórcy gry nie ugną się i twardo zwalczać każdą próbę szantażu. Każda taka próba jest zgłaszana do odpowiednich służb ścigania, choć realistyczna szansa na złapanie delikwenta jest dość niska.

Wczoraj Sandbox  przeprosił za niedogodności jakie spotykają graczy. “Nie ma tu szybkich rozwiązań”, powiedział dyrektor gier Robin Henkys.

 Współpracujemy z różnymi ekspertami w celu wzmocnienia zabezpieczeń jednak do czasu wprowadzenia odpowiednich poprawek problemy mogą się powtarzać. Dlatego proszę o zrozumienie i trzymaj się z nami, nie poddawaj się w walce, bo Ty też nie powinieneś. Mamy wielkie plany wobec Albiona i chcemy byś je zobaczył!

Wszystko możecie śledzić na oficjalnym forum Albion Online!

Szantaż – link

Ataki DDoS – link

Sprzedawcy golda – link