Daty premiery aktualizacji Galahad i gry Albion Online ujawnione!

Daty premiery aktualizacji Galahad i gry Albion Online ujawnione!
Spis treści:

Galahad i premiera Albion Online nadchodzą z prędkością światła! Wszystkiego dowiecie się od samego Dyrektora Gry Robina Henkysa:

Tak jest! Galahad nadchodzi do Albion Online 13 marca 2017 r. Wprowadzi on zupełnie nowy rozkład świata, całkowitą przeróbkę PvE i znacznie więcej.

Dokładne dzienniki zmian aktualizacji zostaną wydane 13 marca.

Ale uwaga… to nie wszystko! Z radością pragniemy ogłosić, że premiera Albion Online odbędzie się tego lata, 17 lipca 2017 roku. Oznacza to, że po tym dniu nie będziemy już wymazywać serwerów, a Wy będziecie mogli zacząć pisać swoją własną historię w Albion Online. Czy jesteście gotowi rozpocząć swoją przygodę z nami? Wiemy, że jesteście!

Serwer testowy „Mordred (Staging)” zostanie otwarty dla naszych Legendarnych Założycieli niedługo.

Aby przygotować się do wydania Galahada, zarówno serwer Live Albionu, jak i Mordred(Staging) zostaną wyłączone 10 marca o 10:00 UTC i zostaną ponownie włączone 13 marca. W tym czasie wymażemy wszystkie dane. Otrzymacie z powrotem wszystkie przedmioty Założyciela, zakupione Złoto i nagrody z rekomendacji po zalogowaniu do gry po wymazaniu serwerów.

Legendarni Założyciele będą mogli zacząć odkrywać Galahada 13 marca, Epiccy Założyciele 14 marca, natomiast Założyciele Weterani 15 marca.