Kreator buildów

Kreator buildów
Spis treści:

Szukasz nowego builda? A może chcesz podzielić się swoim ze społecznością Albiona? Kreator buildów to coś w sam raz dla Ciebie!

W Kreatorze możecie przeglądać buildy i artykuły stworzone przez graczy, posegregowane w dwóch listach: „Popular & Featured” (Popularne) i „Recent & Trending” (Nowe i wschodzące). Szukasz czegoś konkretnego? Istnieje kilka kategorii, dzięki którym możesz zawęzić wyszukiwanie. Możesz także użyć paska wyszukiwania i wpisać, co dokładnie Cię interesuje.

Aby móc tworzyć buildy i artykuły w Kreatorze buildów, musisz posiadać aktywny Pakiet Założyciela lub Pakiet Startowy. Każdy może jednak przeglądać i czytać artykuły znajdujące się na stronie i dzielić się nimi z innymi poprzez Facebooka, Twittera, Google+ i Reddita.

Kreatora Buildów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Albion Online w zakładce „Narzędzia”, możecie także kliknąć tutaj!

Buildy solowe

Buildy solowe to fundament Kreatora Buildów. W końcu jesteś tym, co nosisz, a Twoja unikalna kombinacja zbroi i broni definiuje twoją rolę. Stwórz swojego solowego builda i zaprezentuj swój ulubiony zestaw sprzętu w kategoriach: PvP, PvE, Ganking, Zbieractwo/Ucieczka lub Inne, jeśli nie jesteś w stanie zaszufladkować swojej konfiguracji.

Kliknij na puste miejsce na sprzęt, aby wybrać broń lub element zbroi. Następnie wybierz umiejętności aktywne i pasywne użyte w buildzie. Możesz nawet dołożyć do zestawu preferowane jedzenie i mikstury.

Gdy twój build jest już gotowy, opisz różne możliwości jego modyfikacji ze względu na sytuację lub konkretnego wroga pod buildem. Możesz wykorzystać tę przestrzeń, aby dodać przedmioty, obrazy, a nawet filmiki, w których pokazujesz swój zestaw w akcji.

Gdy wszystko jest gotowe, kliknij w przycisk „Opublikuj” i podziel się swoim dziełem ze społecznością Albiona!

Buildy grupowe

Nieważne, czy planujesz mecz GvG, kolejną epicką bitwę Zergów, czy też chcesz przemierzać otwarty świat z szajką rozbójników, kompozycja i synergia w drużynie ma ogromny wpływ na potencjalne przyszłe zwycięstwo lub miażdżącą klęskę.

Dzięki buildom na grup 3, 5, 10 lub 20 graczy, buildy grupowe pozwalają na wyszukiwanie opublikowanych buildów solowych i wprowadzanie ich do kompozycji drużyny. Pozwala to na łatwy przegląd konfiguracji całej drużyny, włącznie z zaklęciami i znalezienie ewentualnych błędów w synergii drużyny lub uzupełnienie brakujących ról.

Masz już swój idealny skład? Stwórz builda grupowego i podziel się nim. Możesz dodać także opis i filmiki, na których ty i twoja drużyna niszczycie swoich rywali.

Artykuły

Kreator buildów jest także idealnym miejscem do tworzenia i przeglądania artykułów na dowolny temat związany z Albionem. Chcesz podzielić się najbardziej efektywnym sposobem planowania farmy? A może najlepszymi miejscami do zbierania? A może chcesz stworzyć podstawowy przewodnik po grze dla nowych członków gildii, w którym przedstawiasz podstawy gry? Sekcja „Articles” to idealne miejsce na dzielenie się wiedzą i czerpanie jej od innych.