Miasta biomów

Miasta biomów
Spis treści:

Przyjrzyjmy się nadchodzącym miastom biomów!

Dyrektor Gry Robin Henkys powraca w nowym filmiku, w którym prezentuje nowe miasta biomów. Nie przegapcie:


Miasta są jednym z kluczowych elementów Albion Online, stanowią one zarówno centra handlowe i społeczne w których zawsze są gracze. W obecnym stanie wyglądają bardzo podobnie do siebie. Zmienimy to w nadchodzącej aktualizacji Galahad, nadając wszystkim miastom wyjątkowy wygląd i rozkład, które będą bardziej odpowiadały wyglądowi części świata, w której się znajdują i ich roli w ekonomii Albionu.

Miasto górskie

Głęboko w zimnych, surowych górach znajduje się miasto zbudowane przez odważnych poszukiwaczy na górskim stoku. Domy są stromo położone, z widokiem na niebezpieczną, głęboką dolinę. To miasto zdecydowanie nie nadaje się dla ludzi o słabych nerwach.

Miasto bagienne

Miasto bagienne jest zbudowane na miejscu starożytnych podtopionych ruin. Aby się po nim poruszać, handlarze i podróżnicy muszą poruszać się po licznych mostach. Uważajcie, żebyście nie wpadli do wody!

Miasto na stepach

Podobnie do gór, stepy nie są łatwym miejscem do przetrwania. Na szczęście Siły Królewskie zbudowały na środku suchych stepów miasto będące schronieniem dla handlarzy i miejscem, w którym uzupełniają oni środki i wodę.

Miasto leśne

Miasto leśne powstało w dawnym zamku. W trakcie mrocznych czasów w Albionie, natura zaczęła dominować… aż do momentu przybycia Sił Królewskich, które zmieniły ruiny w prężne leśne miasto!

Miasto na wyżynach

Miasto wyżynne zostało zbudowane na dawnych posiadłościach Stróżów Albionu, którzy uważają je za święte miejsce. Z tego powodu miasto zbudowano na twierdzę – Stróżowie organizują czasem ataki, żeby przejąć z powrotem to, co do nich należało.

Królewskie Miasto Centralne

W środku Kontynentu Królewskiego znajduje się miasto centralne, zbudowane na miejscu pozostałości po wielkiej fortecy. Forteca to ostatnia pozostałość po starych królach Albionu, otoczone Nieumarłymi i innymi podłymi stworzeniami. Mimo tego, Siłom Królewskim udało się opanować miasto i zmienić je w węzeł handlowy. Nie mają nad nim pełnej kontroli, ponieważ miasto znajduje się w środku czerwonych stref, lecz dzięki stworzeniu wielu tuneli i tajnych przejść, którymi wkraczają do miasta i wychodzą z niego zarówno handlarze i przestępcy.