Patch 4 - Nowości dotyczące gildii

Patch 4 - Nowości dotyczące gildii
Spis treści:

Patch 4. Sezony wprowadza zmiany w wojnach gildii. W tym limity zmieniania gildii, i sojuszy.

Czasy odnowienia gildii i sojuszy

Po ponownym uruchomieniu serwerów 10 października, zostaną dodane następujące zmiany w rozgrywce:

  • Po dołączeniu do gildii, nie możesz dołączyć do innej gildii przez 48 godzin.
  • Po dołączeniu do sojuszu, twoje gildia nie może dołączyć do innego sojuszu przez 48 godzin.
  • OPUSZCZENIE gildii lub sojuszu nie aktywuje żadnego czasu odnowienia.

Twórcy Albionu zauważyli, że przeskakiwanie z gildii do gildii bez żadnych minusów pomaga większym gildiom w dominacji, i stagnacji sezonów GvG poprzez status quo. Dzięki tym zmianom walki GvG mogą zapewnić małym i nowym gildiom szansę w rywalizacji z większymi, i bardziej doświadczonymi gildiami.

Zmiany Magów Wysysających Energię

Ponownie zabijanie Magów Wysysających Energię będzie znów zapewniało punkty sezonowe. Usunięta zostaje także możliwość umieszczania w ich miejscu Magów-Łortów dla zdobycia energii.

Konie Wojenne, przewężenia i więcej

W tym patchu również zostaną dodane Konie Wojenne. Będą dostępne u Handlarza Ozdób w większych miastach. Można ich użyć z dowolnym koniem w zbroi T5-T8. Konie Wojenne idealnie nadają się do walk gildii na dużą skalę, zapewniając graczom widoczność dla innych członków zespołu, możliwość zbierania sojuszników w jednym miejscu lub do straszenia wrogów – świetnie przy tym wyglądając.

Również mapy zostały zaktualizowane, aby zawierały więcej przewężeń, które otwierają nowe drogi taktyczne. Nieważne czy atakujesz, czy bronisz. Nigdy o nich nie zapominaj, i wykorzystaj je, by zyskać przewagę nad przeciwnikiem!