Turniej AlbionTV: Wywiad ze zwycięzcami – NoLife

Turniej AlbionTV: Wywiad ze zwycięzcami – NoLife
Spis treści:

NoLife zostali zwycięzcami turnieju dla zaproszonych gości z-organizowanego w ramach AlbionTV. Dowiedzcie się więcej o ich nastawieniu i celach w tym ekskluzywnym wywiadzie!

W tym miesiącu AlbionTV zorganizowało turniej 5v5 dla zaproszonych gości z najbardziej doświadczonych gildii testów beta Albion Online. Rywalizacja była zażarta a bitwy intensywne, lecz na końcu po zwycięstwo sięgnęła rosyjska gildia Nokie, która udowodniła, że jest potęgą, z którą należy się liczyć. Evoque z AlbionTV porozmawiał z drużyną i spytał ich o turniej, a także o ich strategie i plany po premierze gry.

AlbionTV: Co oznacza dla Was zwycięstwo w tym turnieju?

NoLife: W grze pojawiliśmy się miesiąc po aktualizacji Galahad i zakochaliśmy się w niej w wirze bram piekieł, niepokonanych zergów i intensywnych walk GvG. Zrozumieliśmy, ż chcemy być najlepsi i chcemy włożyć w to swój czas. Zaczęliśmy ostre treningi, nagrywaliśmy swoje walki, a po wszystkim je analizowaliśmy. Wszystko po to, by poprawić swoją grę. Myślę, że ten turniej był dla nas finałem tej ciężkiej pracy, testem, który pokazał nasz postęp. Teraz jesteśmy gotowi na premierę gry, a zwycięstwo dodało nam skrzydeł.

AlbionTV: Czy byliście pewni zwycięstwa od samego początku turnieju?

NoLife: Wzięliśmy udział w turnieju, żeby sprawdzić siebie i naszą wytrzymałość na presję. Wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie wygrać. O ironio, nie wiedzieliśmy czy przebrniemy przez cały turniej , ponieważ w naszej okolicy były naprawdę złe warunki atmosferyczne, przez co mieliśmy wiele problemów z siecią. Nie chcieliśmy się jednak dać pokonać Generałowi „Pogodzie” i postanowiliśmy zaryzykować i grać dalej. Reszta jest historią.

AlbionTV: Mieliście kilka naprawdę wyróżniających się meczy. Co według Was najbardziej przyczyniło się do Waszych wygranych w tym turnieju?

NoLife: Dwa słowa: Leeeeerooooyyyyy Jenkinss …. A tak naprawdę zawdzięczamy wszystkie nasze zwycięstwa świetnemu wsparciu i środkom od naszych członków i sojuszników. W tym miejscu chcę wyróżnić nasz talizman, naszą duszę i muzę – RedQueen.

AlbionTV: Widzieliśmy jak nie raz The Abyss i ich drużyna niszczyli przeciwników, którzy wykorzystywali obecną metę GvG z 3 wojownikami wręcz. W jaki sposób udało się Wam się ich przezwyciężyć? A może mieliście specjalną strategię na mecz z The Abyss?

NoLife: Magik nigdy nie ujawnia swoich sztuczek 😛

AlbionTV: Finał to była totalna masakra. Zwycięstwo 3-2 z The Abyss to świetne osiągnięcie. Czy po pierwszej przegranej poczuliście, że musicie zmienić coś w swojej grze? A może w swoim podejściu? Jak radziliście sobie z naprzemiennymi wygranymi i przegranymi w serii finałowej i jaką naukę wynieśliście z turnieju?

NoLife: Wpadnięcie na zwycięską strategię zajęło nam nieco czasu. Po każdej przegranej analizowaliśmy bitwę i myśleliśmy nad rozwiązaniem problemu. Każde kolejne zwycięstwo dodawało nam pewności siebie, a my mogliśmy doszlifować strategię. Ufaliśmy sobie jak zawsze i nie straciliśmy samokontroli, dlatego mieliśmy pewność, że wygramy z naszymi przeciwnikami.

AlbionTV: Co uważacie o składach drużyn przeciwnych i czy uważacie, że wasz był lepszy, czy to wy byliście lepsi? A może i to i to?

NoLife: The Abyss mieli jeden z najlepszych składów na obecną metę, lecz my byliśmy zawsze w stanie dostosować się do zmiennych warunków. Wiedzieliśmy także, że bardzo ciężko jest pokonać za pomocą wojowników wręcz drużyny ustawionej do niszczenia takiej kompozycji, lecz postanowiliśmy stawić czoła wyzwaniu i opłaciło się! „Jeśli znasz wroga i znasz siebie samego, nie musisz się obawiać wyniku setek bitew. Jeśli znasz siebie samego, lecz nie znacz wroga, każda twoja wygrana będzie równała się jednej porażce. Jeśli nie znasz ani siebie, ani wroga, przegrasz każde starcie.”

AlbionTV: Premiera tuż tuż. Czy planujecie zachować swój pięcioosobowy skład?

NoLife: Wykorzystaliśmy zmodernizowaną wersję tradycyjnej konfiguracji (dziękujemy AcidHC), ponieważ inne drużyny będą zapewne kopiować nasz skład, co nam schlebia, lecz oznacza także, że będziemy musieli improwizować.

AlbionTV: Gdzie znajdziemy waszą stronę rekrutacyjną?

NoLife: Nie ma potrzeby. W Rosji to gildia znajdzie ciebie.

Sprawdźcie najlepsze momenty NoLife w naszym turnieju poniżej: