Albion Online zostaje F2P!

Albion Online zostaje F2P!
Spis treści:

Albion Online wkracza w nową erę: 10 kwietnia, bramy gry zostaną otworzone dla całej rzeszy nowych graczy, ponieważ gra stanie się free-to-play. Dla tych z was, którzy czekali z dołączeniem do świata Albionu – właśnie stał się on jeszcze bardziej dostępny – a dla doświadczonych graczy, możliwości eksploracji grupowej, PvP, nowe możliwości wytwarzania, przetwarzania i ekspansji ekonomicznej będą prawie nieograniczone.

Ta zmiana wprowadzi zupełnie nowy wymiar do świata Albionu wraz z nadejściem nowego pokolenia graczy, gotowych zostawić swój ślad w historii Albionu. Ta nowa krew, w połączeniu z licznymi aktualizacjami zawartości (po angielsku), zaplanowanymi na nadchodzące miesiące sprawią, że rok 2019 będzie bardzo ekscytującym rokiem dla Albionu.

Weterani gry otrzymają ekskluzywny, dziękczynny prezent: niesamowitego Widmowego Wilka. Widmowy Wilk posiada wszystkie statystyki Wilka Strasznego, a do tego posiada unikalny, widmowy wygląd. Tylko konta posiadające Pakiety Założyciela lub Startowe zakupione i aktywowane przed 10 kwietnia o 10:00 UTC będą kwalifikowały się do otrzymania tej nagrody.

Ponadto, od serwisu serwera 1 kwietnia do serwisu serwera 10 kwietnia, w grze będzie aktywna dziesięciodniowa premia do Sławy. Wzmocnienie Mgły Albionu zostanie aktywowane, zapewniając 25% premii do Sławy otrzymanej za aktywności w grze (wyłączając Sławę z Tomisk), więc nie przegapcie tej wspaniałej okazji na odblokowanie nieco nowego sprzętu i podniesienie swoich statystyk!


Dla tych z was, którzy jeszcze nie posiadają gry, a którzy chcieliby dołączyć do akcji już teraz, została wprowadzona 34% zniżki na wszystkie pakiety do 10 kwietnia, pozwalające Wam otrzymać naprawdę dobrą ilość Złota i Premium, a do tego załapać się na Widmowego Wilka gdy gra stanie się free to play. To ostatnia szansa na zdobycie Pakietów Startowych przed ich wyłączeniem 10 kwietnia. Przecenione pakiety znajdziecie w sklepie internetowym.