Ekspedycje: Rekrutacja Umarłych

Ekspedycje: Rekrutacja Umarłych
Spis treści:

Kolejna aktualizacja wprowadzi do świata Albionu ekspedycje. Czym one są? Czas się dowiedzieć!

Czym są ekspedycje?

Ekspedycje to misje – instancje PvE, w których można wziąć udział przez NPC Mistrza Ekspedycji w miastach. Są one stosunkowo krótkie, a udane podejścia trwają średnio 20 do 30 minut.

Można je także zakwalifikować do dość bezpiecznych misji; jeśli zginiecie, zostaniecie przeniesieni na początek mapy ekspedycji bez utraty sprzętu, utraci on jednak wytrzymałość.

Aby rozpocząć ekspedycję, musicie odnaleźć w mieście NPC Mistrza Ekspedycji. Zapyta on Was o to, czy chcecie grać solo, czy w grupie (5-osobowej), oraz o Poziom ekspedycji. Aby wziąć udział w ekspedycjach na wyższych Poziomach, będziecie musieli odblokować wyższy Poziom sprzętu na Tablicy Przeznaczenia. Do kolejki ekspedycji można dołączyć zarówno jako gracz solowy, oraz jako gotowa grupa. Zapisując się na ekspedycję, otrzymacie rolę (ofensywna/defensywna/wsparcie) zależącą od Waszego ekwipunku, więc pamiętajcie o założeniu odpowiedniego sprzętu przed zapisem!

Po dokonaniu wyboru rozmiaru i poziomu grupy, zostaniecie przeteleportowani do ekspedycji, gdzie otrzymacie misję. Zakończcie ją, a pojawi się portal, który przeniesie Was do miasta, z którego się przenieśliście na misję. Na ukończenie ekspedycji solowych będziecie mieli 60 minut, natomiast na grupowe otrzymacie 120 minut, nieukończenie misji na czas poskutkuje teleportacją z powrotem do miasta. Opuszczenie ekspedycji przed czasem poskutkuje karą czasową do rozpoczęcia kolejnej ekspedycji.

Nadchodząca aktualizacja Galahad wprowadzi następujące Ekspedycje (nazwy mogą ulec zmianie):

Poziom 3: Kopalnie Heretyków (Solo)

Poziom 4: Podejrzane Interesy (Solo i Grupowe) i Rekrutacja Umarłych (Solo i Grupowe)

Poziom 5: Obóz Drwali (Solo i Grupowe), Kamienna Wojna (Solo i Grupowe) oraz Naprawa Ścieku (Solo i Grupowe)

Poziom 6: Grzybowa Jaskinia (Grupowe)


Co Nam to daje?

Ekspedycje są idealne dla graczy, którzy nie chcą zapuszczać się w otwarty świat, lub po prostu nie mają czasu. Nie dość, że zdobędziecie w ekspedycji srebro i sławę (jednak mniej niż w otwartym świecie), ukończenie jej da Wam dodatkową sławę i Królewskie Odznaki. Pierwsza Ekspedycja ukończona danego dnia zapewni dodatkową sławę i Królewskie Odznaki!

Te Królewskie Odznaki, w połączeniu ze zwykłymi surowcami, mogą zostać użyte do stworzenia trzech Królewskich Zbroi: Materiałowych, Skórzanych i Płytowych. Podobnie do przedmiotów-Artefaktów, można je odblokować w Tablicy Przeznaczenia. Każdy element Zbroi Królewskiej ma własne, unikalne zaklęcie, co daje 9 nowych zaklęć! Zbroja Królewska ma moc równą przedmiotom-Artefaktom Poziomu 1.


Rzut Oka: Rekrutacja Umarłych

Poszukiwaczu przygód, potrzebujemy Twojej pomocy! Starożytny cmentarz został opanowany przez nieumarłych! Coś – lub ktoś – przywrócił ich do życia. Dowiedz się, co się stało i zatrzymaj źródło!

Wkrocz na zamglone cmentarzysko oblegane przez szkielety. Im głębiej wkraczasz, tym mroczniejsza robi się atmosfera i tym bardziej niebezpieczne moby Nieumarłych napotkasz.

Uwaga! Zaraz przed wejściem na plac kościelny, napotkasz Przeklętego Snajpera.

Ufff! Udało Ci się przeżyć…na razie. Plac kościelny jest pełen mobów Nieumarłych, co oznacza, że jesteś coraz bliżej źródła. Możesz iść dalej na parę sposobów, podejmuj ostrożne decyzje!

W końcu dostałeś się do ruin dawnego, pięknego kościoła. Teraz cuchnie on śmiercią i spowija go gęsta mgła. W sercu Kościoła napotykasz w końcu Przeklętego Władcę Śmierci, który był źródłem tego całego zła… Czy masz w sobie to coś, żeby go pokonać?